Loading...
Hi, How Can We Help You?
  • Adres: Targowa 51, Łódź 90-323
  • E-mail: autoskuplodzautoskup@gmail.com

Blog

2 sierpnia, 2020

Skup samochodów Łódź

Skup samochodów Łódź oferuje dojazd do klienta i szybką transakcję. W dzisiejszych czasach 99 procent handlu samochodami odbywa się w sieci. Osoba zainteresowana sprzedażą auta może bardzo długo czekać na klienta. Wybór samochodów jest na tyle duży, że ciężko o kupca.

Wystawiając swój pojazd na jednym z popularnych portali aukcyjnych dochodzą koszta umieszczenia ogłoszenia, a w serwisach darmowych warto zapłacić za wyróżnienie ogłoszenia, gdyż mnogość wystawianych ofert przez innych użytkowników odsyła nasze ogłoszenia w nicość. Warto zainwestować w nową kartę pre-paid, pozwoli to na uniknięcie telefonów po sprzedaży auta, co niejednokrotnie może doprowadzić do “szewskiej pasji”.

Warto pokusić się o dużą liczbę zdjęć pojazdu. Jeżeli gdzieś pojawia się korozja należy  to potencjalnemu klientowi uwypuklić. Szanujmy czas osób, które mogą być potencjalnymi klientami. Tuszowanie niedoróbek i niedociągnięć auta może zdenerwować osobę, która poświęci godzinę lub dwie na dojazd do nas.

Jak przygotować pojazd do sprzedaży?

Jednym z kluczowym aspektów jest czystość auta, należy zadbać by w pojeździe nie było niepotrzebnych śmieci (kartki, rachunki czy kubki po kawie). Auto należy dokładnie odkurzyć, zwracając uwagę na brud, który wchodzi w zakamarki. Zwróćcie uwagę czy na uszczelkach od okien (w szczególności rzadko używanych tylnych) nie pojawiła się warstwa mchu. Warto zainwestować i zlecić profesjonalnej firmie pranie tapicerki. Pamiętajcie, aby opróżnić bagażnik, zawsze wygląda schludniej i robi lepsze wrażenie wizualne. Samochód należy porządnie umyć, zabezpieczyć woskiem i nabłyszczyć wtedy osiągniecie na pewno dobre, pierwsze wrażenie.

Jeżeli auto “gubi” płyny poinformujmy o tym potencjalnego nabywcę, bo może się okazać, że klient wróci i będzie się domagał zwrotu pieniędzy lub wystąpi na drogę sądową. Postarajmy więc jak najpełniej przedstawić historię naszego pojazdu to pozwoli nam uniknąć wielu kłopotów.

Skup samochodów Łódź – szybko i rzetelnie

Jeżeli zależy Tobie na bezproblemowej sprzedaży auta bez potrzeby umieszczania ogłoszeń i wyczekiwania na telefon klienta, skontaktujcie się z nami: skup samochodów Łódź pod nr telefonu 888-114-900. Dojeżdżamy do klienta, rzetelnie wyceniamy pojazd i płacimy gotówką na miejscu. Wszystkie formalności załatwiamy za Was, jeżeli cenisz swój czas to skorzystanie z naszej oferty będzie dla Ciebie idealne.