Loading...
Hi, How Can We Help You?
  • Adres: Targowa 51, Łódź 90-323
  • E-mail: autoskuplodzautoskup@gmail.com

O nas

O nas

AutoSkup Łódź - kilka słów o nas

Jeżeli od kilku dni zmagasz się z wyborem firmy, która pomoże Tobie w sprzedaży auta zajmując się wszelkimi niezbędnymi formalnościami to dobrze, że trafiłeś do AutoSkup Łódź.

Twoje poszukiwania własnie dobiegły końca, nasza firma to młody narybek; pełen świeżości i innowacji w podejściu do klienta. W naszej firmie wycena auta jest kompromisem pomiędzy oczekiwaniem klienta, a tym co musi nasza firma zarobić na transakcji. Dzięki naszej firmie szybko pozbędziesz się niechcianego bądź niesprawnego środka transportu. Wystarczy, że zadzwonisz a my się zajmiemy wszystkimi niezbędnymi formalnościami.

Fazy i przebieg transakcji:

Wycena pojazdu
  • Kontakt za pomocą telefonu lub formularza kontaktowego.
  • Rozmowa telefoniczna lub korespondencja mailowa mająca na celu przedstawienia pojazdu.
  • Spotkanie w celu oględzin i wyceny pojazdu.
  • Załatwienie wszelkich formalności cywilnoprawnych.
  • Gotówka do ręki lub na wskazane konto.

Nasza firma oferuje:

Skup Pojazdów Sprawnych

Chcesz się pozbyć auta „na chodzie”? W takim razie świetnie trafiłeś!

Skup Pojazdów Rozbitych

Twoje auto uczestniczyło w wypadku? To nic, chętnie je kupimy!

Skup Pojazdów Niesprawnych

Posiadasz auto, które nie chce odpalić? Przyjedziemy je zobaczyć!

Warto na nas postawić!

Wychodzimy do was z najlepszą propozycją, bo doceniamy to, że skorzystaliście z naszych usług i dzięki wam możemy zarobić… AutoSkup Łódz kompleksowo wyceni twoje auto i zajmie się wszelkimi formalnościami, związanymi ze sprzedażą, wyrejestrowaniem pojazdu. Zabieramy każde auto sprawne, uszkodzone, rozbite, młode, stare, duże małe. Jeżeli są problemy z kompletem dokumentów. Bezpłatnie powiemy Tobie co zrobić, abyś mógł auto sprzedać.

Sprzedanie najczęściej wyeksploatowanego auta to nie zawsze łatwa sprawa, do tego sterty papierów i ciągłe zmiany przepisów nie ułatwiają tego zadania.

Dlatego warto skontaktować się z firmą mającą na co dzień do czynienia z obrotem pojazdami i spać spokojnie, bez obaw o to czy wszystkie czynności cywilnoprawne zostały dopełnione. Nie zawsze sprzedaż auta to koniec kłopotów czasem bywa wręcz przeciwnie.

Nasz konsultant wycenia auto i przedstawi możliwie najkorzystniejszą ofertę dla obu stron. Dodatkowo dopełni wszelkich formalności abyście Państwo mogli spać spokojnie i cieszyć się z udanej transakcji.

auta