Loading...
Hi, How Can We Help You?
  • Adres: Targowa 51, Łódź 90-323
  • E-mail: autoskuplodzautoskup@gmail.com

Blog

2 sierpnia, 2020

Auto Skup

Z każdym dniem przybywa kierowców i pojazdów na polskich drogach. Żyjemy, jednak w taki czasach gdzie na nowe auto z salonu może sobie pozwolić niewielka grupa klientów. Najczęściej odwiedzamy popularne portale aukcyjne lub wyszukujemy w internecie ogłoszeń lokalnych, aby odszukać jak najbardziej właściwy pojazd dla siebie.

Z drugiej strony jeżeli posiadamy pojazd, a chcemy go sprzedać sami zamieszczamy ogłoszenia w jak największej ilości miejsc do tego przeznaczonych. I co dalej…

Czekamy, czekamy wreszcie dzwoni telefon i umawiamy się z klientem. Klient ogląda pojazd zaczyna narzekać, że kolor na zdjęciu był trochę inny, że felgi to mu nie pasują itd. Wreszcie oddala się i do finalizacji zakupu nie dochodzi. Auto skup Łódź powstał, aby tego typu sytuacje odeszły w zapomnienie.

Ideą powstania auto skup jest przede wszystkim odciążenie naszych klientów od czasochłonnej pracy polegającej na wystawianiu ogłoszeń ich pilnowaniu oraz straty czasu z wiecznie narzekającymi klientami. Skorzystanie z usług – auto skup Łódź pozwala otrzymać bardzo szybko gotówkę. Rzetelna wycena, dojazd do klienta i co najważniejsze wszystkie formalności prawne załatwiamy za naszych klientów.

Auto skup kupuje pojazdy sprawne oraz te, które uczestniczyły w kolizjach. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza na stronie, im więcej informacji i zdjęć otrzymamy tym szybciej będziemy w stanie wypłacić gotówkę.