Loading...
Hi, How Can We Help You?
  • Adres: Targowa 51, Łódź 90-323
  • E-mail: autoskuplodzautoskup@gmail.com

Blog

2 sierpnia, 2020

Skup aut uszkodzonych – dlaczego warto?

Po naszym kraju jeżdżą miliony pojazdów. Z ubiegłorocznych danych CEPiK wynika, że z niemal 30 mln pojazdów 10 mln nie posiada opłaconej polisy OC. W wielu przypadkach to tzw. samochody – duchy, które praktycznie nie pojawią się już na naszych drogach.

Po naszym kraju jeżdżą miliony pojazdów. Z ubiegłorocznych danych CEPiK wynika, że z niemal 30 mln pojazdów 10 mln nie posiada opłaconej polisy OC. W wielu przypadkach to tzw. samochody – duchy, które praktycznie nie pojawią się już na naszych drogach. Główną przyczyną takich statystyk jest nasze lenistwo i nieznajomość przepisów, gdyż wiele osób młodych kupując auto za kilkaset złotych po ewentualnej usterce zaniedbuje formalności.

Brak odpowiedzialności za taki pojazd może w przyszłości okazać  się dużym problemem, ponieważ polisa OC automatycznie jest przedłużana na kolejny rok i wcześniej czy później ubezpieczyciel będzie się domagał na drodze windykacji należnych mu pieniędzy. Aby uniknąć nieprzyjemności polecamy nasz skup aut uszkodzonych Łódź.

Wypadek, kolizja? Zdaj się na skup aut!

Czasem nagłe sytuacje na drodze doprowadzają do nieprzyjemnej sytuacji na drodze i jesteśmy sprawcami bądź uczestnikami mniejszej lub większej kolizji. Auto nie nadaje się do jazdy i jedynym ratunkiem jest laweta i kosztowna wizyta u mechanika, blacharza etc. Doskonale wiemy, że pojazd poddany zostanie oględzinom i ubezpieczyciel wypłaci osobie uczestniczącej w kolizji odszkodowanie, jeżeli się ono w danej sytuacji będzie należeć. Stajemy przed dylematem czy dane auto naprawić czy sprzedać.

Musimy pamiętać, że każda kolizja ma wpływ na wszystkie połączenia mechaniczne, spawy itd. Te widoczne uszkodzenia na pierwszy rzut oka zostaną naprawione, jednak jeżeli będziemy używać auto jeszcze kilkanaście miesięcy może się okazać, że nasze naprawione auto nagle z bezawaryjnego pojazdu zacznie nam generować pokaźne koszty.

Warto w takim przypadku przeanalizować wszystkie za i przeciw czy dany pojazd sprzedać czy próbować go przywrócić do jazdy. Skup aut uszkodzonych Łódź pozwala na szybką i rzetelną wycenę Twojego pojazdu po każdej kolizji.  Przede wszystkim wszystkie formalności związane  z pojazdem załatwiamy za klienta. Oszczędza to czas i niepotrzebną nerwówkę i gonitwę po odpowiednich urzędach. Wybór zawsze należy do właściciela pojazdu jaką drogą sprzedać swój samochód.

Skorzystanie ze skup aut uszkodzonych Łódź jest dobrą alternatywą dla osób, które chcą załatwić sprzedaż swojego auta szybko, konkretnie i z jak najmniejszym zaangażowaniem swojej osoby. Wystarczy tylko do nas zadzwonić lub przesłać propozycję przez formularz kontaktowy na stronie.